Wyślij wiadomość
Dom Aktualności

Co to są elementy formowane z pianki EVA?

Orzecznictwo
Chiny ReWell Industrial Group Limited Certyfikaty
Opinie klientów
Dziękuję grupie Rewell, twoja firma sprawia, że ​​EVA jest twarda dla naszej, jakość jest bardzo dobra

—— Raquel Cuenca

Im Online Czat teraz
firma Aktualności
Co to są elementy formowane z pianki EVA?
najnowsze wiadomości o firmie Co to są elementy formowane z pianki EVA?

Co to są elementy formowane z pianki EVA?

Etylen-octan winylu (EVA) jest kopolimerem etylenu i octanu winylu.Jest to niezwykle elastyczny materiał, który można spiekać, tworząc porowaty materiał podobny do gumy, ale o doskonałej wytrzymałości.

 

Co to jest obudowa EVA?

Jeśli tak, to walizka EVA może być dla Ciebie rozwiązaniem.EVA to akronim dla pianki z etylenu i octanu winylu.W tym procesie pianka zostaje ściśnięta w półsztywny kształt.Możesz uzyskać praktycznie każdy półsztywny kształt, jaki możesz sobie wyobrazić.

 

Z czego wykonana jest pianka EVA?

Pianka EVA to miękki, ale trwały polimer etylenu i octanu winylu powszechnie stosowany w podłogach, ale także w sprzęcie sportowym, rzemiośle i scenografii.Materiał jest powszechnie używany do produkcji klapek, ponieważ jest miękki, ale nie przypomina gąbki.

 

Czy materiał EVA jest toksyczny?

EVA jest uważana za bezpieczną alternatywę dla PVC, ponieważ nie wymaga plastyfikatorów, takich jak ftlany, i nie zawiera BPA.Jednak kilka lat temu odkryto, że pianka EVA zawiera formamid.Do zmiękczenia pianki stosuje się formamid, ale uważa się, że jest on rakotwórczy i toksyczny dla rozwoju.

 

Czy możesz poddać recyklingowi piankę EVA?

stan recyklingu pianki EVA : Obecnie globalny wskaźnik recyklingu kopolimeru etylenu i octanu winylu (EVA) jest na ogół bardzo niski.Firmy zajmujące się recyklingiem pianki EVA są również bardzo nieliczne.Są jednorazowe, łatwo stają się białym zanieczyszczeniem, aby rozwiązać ten problem, konieczne jest recykling pianki EVA.

Pub Czas : 2021-05-25 15:15:22 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
ReWell Industrial Group Limited

Osoba kontaktowa: Mr. TOM Wu

Tel: +86 139 2376 4366

Faks: 86-769-87561738

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)