Wyślij wiadomość
Dom Aktualności

Dlaczego warto używać etui z pianki EVA?

Orzecznictwo
Chiny ReWell Industrial Group Limited Certyfikaty
Opinie klientów
Dziękuję grupie Rewell, twoja firma sprawia, że ​​EVA jest twarda dla naszej, jakość jest bardzo dobra

—— Raquel Cuenca

Im Online Czat teraz
firma Aktualności
Dlaczego warto używać etui z pianki EVA?
najnowsze wiadomości o firmie Dlaczego warto używać etui z pianki EVA?

Dlaczego warto używać etui z pianki EVA?

Masz dość tych samych starych czarnych szytych i plastikowych skrzynek?Szukasz nowego sposobu na oznaczenie swoich produktów?Szukasz koloru, ekscytacji i efektu „wow”?Jeśli tak, to walizka EVA może być dla Ciebie rozwiązaniem.

 

EVA to akronim dla pianki z etylenu i octanu winylu.W tym procesie pianka zostaje ściśnięta w półsztywny kształt.Możesz uzyskać praktycznie każdy półsztywny kształt, jaki możesz sobie wyobrazić.Połącz to z możliwością laminowania materiału w dowolnym kolorze na zewnątrz oraz możliwością formowania kształtów i logo, a otrzymasz naprawdę niestandardowe etui, które będzie odzwierciedlać Twoją markę.Możliwości ogranicza tylko wyobraźnia.

 

EVA oferuje lekkie, zapinane na suwak, opcje kolorów, a także uchwyty do przenoszenia i paski na ramię.Chronią przed wilgocią, kurzem i światłem.

 

Walizki EVA mają wiele zastosowań, takich jak: oprzyrządowanie, sprzęt medyczny, sprzęt testowy, zestawy sprzedażowe, zestawy kontrolne, sprzęt przemysłowy, elektronika.

 

Skrzynie EVA wymagają oprzyrządowania z wydłużonym czasem realizacji dla naprawdę spersonalizowanych prezentacji.Jednak zapłatą jest naprawdę wyjątkowy produkt, który będzie reprezentował i prezentował Twoją markę, jak żadne plastikowe lub szyte etui.

 

Jeśli podoba Ci się wygląd etui EVA, ale nie chcesz czekać na naprawdę spersonalizowany wygląd, pomyśl o standardowym etui EVA.Nadal masz lekkie, ale ochronne etui o eleganckim wyglądzie.Zapytaj nas o nasze rozmiary magazynowe.Oferujemy setki rozmiarów, wiele dostępnych kolorów i akcesoriów, takich jak woreczki, zestawy piankowe i przekładki.Obejrzyj wideo, aby uzyskać więcej świetnych pomysłów i informacji na temat produktów!

Pub Czas : 2021-05-25 15:17:01 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
ReWell Industrial Group Limited

Osoba kontaktowa: Mr. TOM Wu

Tel: +86 139 2376 4366

Faks: 86-769-87561738

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)